Vila Stavrula – Vrasna Paralia
Vila Stavrula se nalazi u mirnom delu Vrasne Paralije na 50 metara od mora. Ova kuća je izgrađena u sred prelepog pejzaža od maslinovog drveća, palmi i mnogo raznobojnih vrsta cveća. Samo 50 metara je rastojanje između ove vile i mora.
A more? Sitan pesak i kristalno čista voda! Sve ono što zamišljate o moru kad sklopite oči! Vrasna je poslednjih godina zauzela pažnju kod mnogih turista koji cene bistru vodu, dugačku peščanu plažu i solidan smeštaj koji se nalazi u blizini.
Klima uređaj se dodatno doplaćuje na licu mesta (7-10€ po danu).
Usluga:
Broj ležaja:
Udaljenost od plaže:
Prevoz:
Dodatni sadržaj:
Saznaj brzo
Proveri dostupnost
Cene autobuski prevoz
Cene sopstveni prevoz
Termin označava datum autobuskog polaska iz Beograda, NAJAM APARTMANA POČINJE SLEDEĆEG DANA U ODNOSU NA DATUM IZ TABELE
Cene su izražene u eurima po smeštajnoj jedinici za 10 noćenja
popust i doplate
- 1/3 sobama ako ide dvoje dece do 6,99 godina i dvoje odraslih, plaćaju se tri pune cene a drugo dete plaća cenu autoubske karte
- u 1/4 sobama ako ide troje dece do 6,99 god. i dvoje odraslih plaćaju se četiri pune cene i treće dete plaća samo autobuski prevoz
- deca od 0-2 god. ne plaćaju smeštaj i prevoz ukoliko ne koriste isti
- prilikom spajanja smena prva smena se plaća prema cenovniku za autoubski prevoz (po osobi) a druga smena prema cenovniku za najam apartmana (ukupno)
- rezervacija mesta u autobusu se doplaćuje 20 eur po osobi
Program
1. dan – sastanak putnika minimum 30 minuta pre polaska, noćna vožnja.
2. dan – dolazak na predviđenu destinaciju u prepodnevnim časovima.
2 – 12. dan – boravak u studijima/apartmanima na izabranoj destinaciji.
12. dan – napuštanje studija u 9.00 h, polazak autobusa oko 15h po lokalnom vremenu (za tačno vreme polaska informisati se kod predstavnika agencije).
13. dan – dolazak u jutarnjim časovima
Aranžman obuhvata
- najam studija ili apartmana na bazi 10 noćenja po osobi za autobuski prevoz / najam studija ili apartmana na bazi 10 noćenja po smeštajnoj jedinici za sopstveni
- prevoz
- autobuski prevoz
- tehničko vodjstvo i organizaciju puta
Aranžman ne obuhvata
- održavanje higijene studija u toku boravka kao i sredstva za higijenu
- putno zdravstveno osiguranje (obično i Covid – može se kupiti u agenciji)
U gore navedene cene nije uračunata grčka boravišna taksa. U trenutku objavljivanja cenovnika, ona iznosi 2€ po smeštajnoj jedinici i danu, a plaća se na licu mesta vlasniku objekta.